Diamond Kurtköy taksitleri 2 bin 516 TL’den başlıyor!

Yeşilyurt imzalı Diamond Kurtköy projesinde 60 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor, taksit tutarları 2 bin 516 TL’den başlıyor

Diamond Kurtköy taksitleri 2 bin 516 TL’den başlıyor!

2016 yılının Mart ayında teslimleri yapılacak olan Diamond Kurtköy, Yeşilyurt İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda inşa ediliyor. Satışları tüm hızıyla devam eden projede blokların tamamı güneş ışığından faydalanabilecek şekilde konumlandırılıyor.

Toplam 214 adet daireden meydana gelen Still İstanbul Diamond Kurtköy’de 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatiflerine yer veriliyor. Projedeki 1+1 daireler 77 ila 82 metrekare, 2+1 daireler 98 ila 123 metrekare ve 3+1 daireler ise 142 ila 158 metrekare olarak tasarlanıyor.

Still İstanbul Diamond Kurtköy için hazırlanan özel ödeme kampanyasına göre; firma bünyesinde uygulanan 60 aya kadar vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor. Taksit tutarları minimum 2 bin 516 TL’den başlıyor. Veya tamamı peşin ödeme yapılıyor.

Yeşil alanları ön planda tutulan Still İstanbul Diamond Kurtköy projesinde; çocuklar için trombolin, mini clup, çocuk parkı; gençler için çok amaçlı (basketbol, voleybol, mini futbol) spor alanı ve genel kullanım amaçlı yürüyüş yolu, bulvar, kamelyalar, açık yüzme havuzu, meyve bahçesi, hobi bahçesi ve chill out alanlar bulunuyor.

Bunların yanı sıra Still İstanbul Diamond Kurtköy’de kapalı spor salonunda ileri standartta kardiyo aletlerinin yanı sıra, fitness center, aerobik, pilates, yoga, step, cycling, kardiyo kick box gibi yeni aktiviteler kapalı spor merkezini renklendirecek. Gün boyu kapalı devre müzik sistemi ve filtre edilmiş iklimleme sistemi ile desteklenen salon atmosferi, aynı zamanda sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlamak için düzenlendi.

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Still Istanbul Diamond