Didim Manyetic Residence Apollon'da satışlar sürüyor

Mutlu İnşaat tarafından Didim'de hayata geçirilen Manyetic Residence Apollon'da satışlar devam ediyor.

Didim Manyetic Residence Apollon'da satışlar sürüyor

Mutlu İnşaat, Didim’deki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. 48 bağımsız bölümden oluşan Manyetic Residence Apollon'un satışları 5 yıldızlı otel konseptiyle devam ediyor. 

Daire alanlara Didim Beach Resort olanaklarından ücretsiz yararlanma hakkı
Projede bir ilke imza atılarak, daire sahiplerine ömür boyu, Mutlu İnşaat bünyesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı Didim Beach Resort Elegance Otel’in tüm donatılarından ücretsiz faydalanma imkanı sağlanıyor. Proje alanına 4,5 km mesafede, denize sıfır bir noktada yer alan Didim Beach Resort Elegance Otel’in yüzme havuzu, plaj gibi donatıları daire sakinlerine ücretsiz olarak hizmet verirken, Club Cart ile yeme – içme alanları da %50 indirimli hizmet sunacak.

Modern ve estetik mimarisiyle Didim’de sembol olarak konumlanacak proje Mutlu İnşaat’ın mimari ekibi tarafından en ince detayına kadar özenle tasarlandı. Uzun bir çalışmanın arından hayat bulan projenin mimari alanda yılın projeleri arasında yerini alması hedefleniyor. Gayrimenkul projeleri arasında tasarımı ve donatılarıyla öne çıkan Manyetic Residence Apollon’un yıl içinde tasarım ödülleri alması bekleniyor.

Lüks çizgilere sahip Manyetic Residence Apollon’da, daire sakinlerine maksimum kullanım alanı sağlayacak 1+1, 2+1, dubleks 3+1 ve dubleks 4+1 daire tipleri sunuluyor.

Firma Bilgisi: Mutlu Inşaat
Proje Bilgisi: manyetic residence apollon