Didim'de milyonluk kamu satışı

Aydın Didim'deki Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.'ye ait gayrimenkul ihalesine katılım için teklif verme süresi 31 Ağustos olarak belirlendi.

Didim'de milyonluk kamu satışı

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.'nin Aydın Didim'deki gayrimenkulünün satış ihalesine katılım için son başvuru tarihi olarak 31 Ağustos belirlendi. İhaleye katılım için geçerli teminat bedeli ise 1 milyon TL olarak saptandı

İlan Resmi Gazete'de yayınlandı
Didim'de yer alan 1016 parsel üzerinde ve toplamda 9 bin 810, 86 metrekare büyüklüğündeki ADÜAŞ arazisi için gerçekleştirilecek ihale kapalı zarf içerisinde teklif ve görüşmeler yoluyla pazarlık usulü ile yapılacak. Resmi Gazete'de yayınlanan habere göre gerekli görülmesi halinde ihlade pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla "açık artırma" usulüne geçilebilecek. 

Teminat bedeli: 1 milyon TL
Resmi Gazete'de yer alan ilana göre ihaleye katılmak isteyen alıcılar için son başvuru tarihi 31 Ağustos olarak belirlendi. İhaleye katılmak isteyenlere, Tanıtım Dokümanı ve Şartname Bedeli olarak 1.000 TL, geçici teminat bedeli olarak da 1 milyon TL ödeyecek. İhaleye gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişim gruplarının da teklif verebileceği de belirtildi.