Dikkat! TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi başvuruları için tıklayın

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi projesindeki 88 adet konutun başvuru süreci 20 Mayıs'ta başlayacak. Detaylar için tıklayın.

Dikkat! TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi başvuruları için tıklayın

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Afyonkarahisar'da inşa edilen TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi projesinde 88 adet konut satışa çıkacak. 20 Mayıs 2015'te başlayacak başvuru dönemi 4 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. 

3+1 olarak tasarlanan TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi Evleri için belirlenen fiyatlar ise 128 bin lira ila 157 bin lira arasında değişiyor. 96, 108 ve 120 aylık vadelerle konut sahibi olunabilecek projede aylık taksitler de 804 liradan başlıyor. 

TOKİ Afyonkarahisar Merkez Çetinkaya Mahallesi başvuru şartları şöyle; 

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır." 

 

Firma Bilgisi: Toki