Dış cephelerde yeni moda

Kütahya Seramik, teknik özellikli ürünleriyle dış cephe kaplama sistemlerinde de fark yaratmayı amaçlıyor

Dış cephelerde yeni moda

3 Ekim 2012 / emlakwebtv
Kütahya Seramik dış cephe kaplamalarında, 50x50 santimetre, 60x60 santimetre, 100x50 santimetre, 66x33 santimetre ölçüleriyle ebat ve tasarım çeşitliliğini bir arada sunuyor. Kütahya Seramik, koleksiyonlarında yer alan doğal taş efektler, parlak ürünler, mozaik kesimler, rölyefli, özel dokulu ürünler ve birçok farklı desen çeşitliliği ile dış cephelere yenilikçi ve modern yorumlar kazandırıyor.
Kütahya Seramik, farklı yüzey alternatifleri ve büyük ebatlı porselen karolarıyla, oteller, üniversiteler, okullar, iş-alışveriş ve sağlık merkezleri gibi büyük tesislerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.
Kütahya Seramik’in 100x50 santimetre ebadındaki serileri, lappato ve rektifiye teknik özelliklerinin yanı sıra, şık tasarımları ve uygulamalarda daha az fire vermesi nedeni ile de dış cephede en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.
Profesyonellerin ve kullanıcıların beğenisine sunulan Kütahya Seramik porselen karolar, dış cephe uygulamalarında yaygın olarak kullanılan yapıştırma sistem, konstrüksiyona yapıştırma sistem, klipsli sistem ve gizli klipsli sistem uygulamalarına uygun olarak üretiliyor.