Dış cephelere Baumit efekti

Baumit İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen Baumit efekt boyaları serisi, Baumit CreativTop’ın renk ve doku seçenekleri sunuyor

Dış cephelere Baumit efekti

20 Şubat 2014 / emlakwebtv
Baumit İnovasyon Merkezi’nde geliştirilen Baumit efekt boyaları serisi, Baumit CreativTop’ın renk ve doku seçenekleri sunuyor. Mettalic, Lasur, Glitter ve Finish olarak dört farklı üründen oluşan seri, dış cephelerde ısı yalıtım sistemlerinde son kat dekoratif kaplama üzerinde kullanılıyor. Ayrıca mevcut sıvalı sistemler üzerine de uygulanabiliyor. Efekt boyaları serisi iç mekan duvar uygulamalarında da tercih edilebiliyor.

Efekt boyası Mettalic ile metalik efektler, Glitter ile metalik ışıltılar
Uygulamaya hazır, dispersiyon esaslı olarak üretilen efekt boyası Mettalic ile metalik efektler, Glitter ile metalik ışıltılar, Lasur ile canlı renkler yaratmak; Finish’in şeffaf yapısıyla mevcut renk ve doku üzerine efekt vermek ve korumak mümkün olabiliyor.

Baumit efekt boyaları, 758 farklı renk tonu alternatifi sunuyor
Baumit efekt boyaları, dış cephelere 758 farklı renk tonu alternatifi sunan Baumit’in dekoratif kaplama ürünü CreativTop ile yaratıcılığın daha da zenginleşmesini sağlıyor. Baumit Mettalic, Lasur, Glitter ve Finish ile ahşap, metal, doğaltaş vb. görünümler de kazandırılabiliyor.