Diyarbakır’ın Modern Yüzü A Plus Seyran Konutları

Lotus Yapı tarafından inşa edilen ve Diyarbakır’da yükselen A Plus Seyran projesi şehir merkezine 5 dakika mesafededir

Diyarbakır’ın Modern Yüzü A Plus Seyran Konutları

Lotus Yapı tarafından inşa edilen ve Diyarbakır'da yükselen A Plus Seyran projesi şehir merkezine 5 dakika mesafededir. Her yaşta aileye uygun daireler tasarlanmıştır. A Plus Seyran konutları ile her şey elinizin altında. Proje, alışveriş merkezi, spor alanları, sauna, hamam, açık ve kapalı havuz ve kreşin varlığı ile bir kompleks şeklindedir. Proje 24 katlı iki binadan meydana gelmektedir.

Proje arsa alanı 20 bin 300 metrekaredir. Bu alanın 13 bin 300 metrekaresi yeşil alana ayrılmıştır. 5 bin 400 metrekare alışveriş merkezi ve 5000 metrekare kapalı otoparkı bulunmaktadır. Konut sayısı 316 adet ve on bir farklı tipte düşünülmüştür. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklindeki dairelerin balkonları bahçe şeklinde tasarlanmıştır. Daire metrekareleri 65 ile 188 arasında değişmektedir. Daire fiyatları, uygulanan kolay ödeme koşulları ile birlikte oldukça cazip hale getirilmiş. Diyarbakır'a bambaşka bir çehre kazandıracak bu modern yapılarda konut fiyatları 100 bin liradan başlamaktadır.

A Plus Seyran binalarında asansör, hidrofor, jeneratör, sprinkler sistem, su deposu ve yangın merdiveni mevcuttur. Dairelerde ise merkezi ısıtma sistemi, ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer bulunmaktadır. Projede deprem ve yalıtım yönetmelikleri uygulanmıştır. Zemin etüdü ve yapı denetimi de yapılmıştır. Projenin tam adresi Aziziye Mahallesi, Seyrantepe toplu konut lisesi yanı şeklindedir ve teslim tarihi olarak Ocak 2015 belirlenmiştir.

Proje Bilgisi: A Plus Seyran