“Dizayn Grup ile benden ustası yok”

Dizayn Grup’un HI-TECH ürünlerinin tanıtıldığı eğitim seminerleri büyük ilgi görüyor, tesisatın ustaları sektör ile buluşuyor

“Dizayn Grup ile benden ustası yok”

4 Ekim 2012 / emlakwebtv
Dizayn Grup, yeni HI-TECH Serisi’nin özelliklerini tesisat ustalarına anlatmak, onların ürünleri tanıyıp, özelliklerini daha iyi görebilmelerini sağlamak için Türkiye genelinde birçok ili kapsayan seminerler düzenliyor.
Her ildeki tesisat odaları ile işbirliği içinde düzenlenen bu seminerler büyük ilgi görüyor.  HI-TECH Serisi’nin muadil ürünlere göre ustalara hem iş hem de maliyet anlamında avantaj sağlayan, tesisatların daha dayanıklı ve daha verimli olmasına katkı sağlayacak olan özellikleri ustaların da takdirini topluyor. Seminerlerde, Dizayn Grup ürünlerini tamamlayan ve bina içi ısıtma sistemlerinde komple bir hizmet satışına imkan tanıyan, en yeni teknolojiler ile donatılmış yeni ürün serisi “Ditroo” kombiler de tanıtılıyor.
Seminer sayısı rekor kırdı
29 Ağustos’ta Adapazarı’nda düzenlenen semineri takiben Eylül ayı içinde bir ayda 10 farklı ilde ( İzmir, Aydın, Denizli, Erzurum, Hatay, Mersin, Adana, Manisa, Balıkesir ve Bursa) gerçekleşen eğitim seminerleri ile Dizayn Grup, üç günde bir seminer ile kendi sektöründe bu alanda bir rekor da kırmış oldu. Ekim ayı içinde de başta Konya, Kayseri ve Ankara olmak üzere birçok ilde bu seminer atağı devam edecek.
Dizayn Grup,  bu çok önem verdiği kullanıcı grubu ile buluşarak, yalnızca ürünlerini tanıtmıyor, aynı zamanda onları da tanıyarak beklentilerine daha fazla cevap vermeyi hedefliyor.