DKY Ada 20 Eylül'de görücüye çıkıyor

DKY İnşaat'ın, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'da hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada 20 Eylül'de görücüye çıkıyor

DKY Ada 20 Eylül'de görücüye çıkıyor

DKY İnşaat'ın, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'da hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada 20 Eylül'de görücüye çıkıyor. 740 konuttan oluşan DKY Ada projesinin tüm detaylarını DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya paylaşacak. 

Kartal Esentepe Mahallesi'nde yükselen DKY Ada projesi, 24 bloklu Akel Sitesi'nin yerine inşa edilecek. Sahile 2 kilometre mesafede yer alan proje bir aile sitesi olarak planlandı. 19 bin metrekarelik alan üzerinde konumlanan DKY Ada projesinde daireler deniz manzarasına sahip. 

4 blokta 740 daireden oluşacak projede 2+1, 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 daire tipleri yer alacak. DKY Ada projesinin sosyal olanakları arasında, açık ve kapalı havuz, fitness alanları, kafeler, sosyal tesisler, geniş peyzaj alanlarına yer verilecek. 

Lansman öncesi satışların başladığı Kartal DKY Ada projesinde lansman tarihi olarak 20 Eylül 2016 belirlendi. Proje ile ilgili merak edilen tüm detayları 20 Eylül'de gerçekleşecek olan lansmanda açıklanacak. 

DKY Ada projesinde 1 Ağustos tarihinde başlayan kampanyaya göre, yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. DKY Ada fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada