DKY Ada Kartal Eylül'de görücüye çıkacak

DKY İnşaat'ın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Kartal'da kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçireceği 3'üncü projesi DKY Ada Eylül'de görücüye çıkacak

DKY Ada Kartal Eylül'de görücüye çıkacak

DKY İnşaat'ın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Kartal'da kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçireceği 3'üncü projesi DKY Ada Kartal Eylül'de görücüye çıkacak. 

24 bloklu Akel Sitesi'nin yerine inşa edilecek olan DKY Ada projesi sahile 2 kilometre mesafede yer alıyor. 2018 yılında tamamlanması planlanan projede kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, açık yüzme havuzu, kafe ve kapalı otopark alanları yer alacak. 

301 hak sahibi ile anlaşılan DKY Ada Kartal projesinde, 1,5 salon konseptine yer verilecek. Site sakinleri açılıp kapanabilir balkonlarda balkon keyfini deniz ve adalar manzarası ile yaşayacak. Geniş peyzaj alanlarına da yer verilen DKY Ada projesinde ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal imkanlar da yer alacak. 

DKY İnşaat'ın Kartal Esentepe Mahallesi'nde hayata geçirdiği DKY Ada projesi 19 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek. 4 blokta 740 daireden oluşuyor. Projede ailelerin yaşayabileceği farklı tiplerde daireler bulunuyor. Projenin dairelerinde ise balkon ve ebeveyn banyosu bulunuyor. DKY Ada fiyatları ile ilgili satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

DKY Ada fiyatları 334 bin TL'den başlangıç gösteriyor. DKY Ada'da lansman öncesi fiyatlardan yararlanmak isteyenler dkyada.com adresinden bilgi formu doldurabilirler. Buçuk konseptli daireleri, yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ve eşsiz manzarası ile öne çıkan DKY Ada Eylül ayında görücüye çıkacak. 

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada Kartal