DKY Ada Kartal fiyatları 312 bin TL'den başlıyor

İstanbul Kartal'da 4 bloktan oluşan DKY Ada Kartal fiyatları en düşük 312 bin TL'den başlangıç gösteriyor

DKY Ada Kartal fiyatları 312 bin TL'den başlıyor

DKY Ada Kartal, DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Kartal Esentepe Mahallesi'nde yer alan projenin 2018 yılı Aralık ayında anahtar teslimlerinin yapılması bekleniyor. 

740 adet dairenin yer aldığı DKY İnşaat Ada Kartal, sahile 2 kilometre mesafede konumlanıyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen proje bir aile sitesi olarak planlanıyor. Projede büyüklükleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. DKY Ada Kartal'da satılık daire fiyatları 312 bin TL'den başlıyor. Projeden daire satın almak için banka kredisinin yanı sıra firma bünyesinde 36 aya kadar vade fırsatı sunuluyor. 

19 bin metrekare arazi alanı üzerinde yükselen DKY Ada Kartal sosyal donatıları arasında; çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, adalar manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna, market, güvenlik, çocuk oyun alanları ve deniz manzarası bulunuyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise; ebeveyn banyosu yer alıyor. 

Lansman öncesi satışların başladığı DKY Ada Kartal projesi E-5'e 1,5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Deniz manzarasına hakim olan projede ön satışlar devam ediyor. DKY Ada Kartal lansmanı ise Şubat ayında yapılacak. DKY Ada Kartal teslim tarihi olarak ise 2018 yılı Aralık ayı planlanıyor. DKY Ada Kartal DKY İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada Kartal