DKY Ada Kartal projesinde çalışmalar başladı

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçireceği DKY Ada Kartal projesi için çalışmalar başladı

DKY Ada Kartal projesinde çalışmalar başladı

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçireceği DKY Ada Kartal projesi için çalışmalar başladı. Lansman öncesi satışların başladığı proje kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Projede teslim tarihi olarak 2018 yılı planlanıyor. 

DKY Ada Kartal projesinde DKY İnşaat 36 aya kadar vade fırsatı sunuyor. Projede aynı zamanda banka kredisi kullanılabiliyor. DKY Ada Kartal fiyatlarının 312 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan DKY Ada Kartal projesi 19 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde kuruluyor. Toplam 4 blokta 750 adet daireye yer verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. DKY Ada Kartal'da daire alanları ise 80 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

DKY Ada Kartal projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, adalar manzarası, kafe, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik, market, spa ve sauna bulunuyor. 

Kartal Esentepe'de yükselen DKY Ada projesi, 24 bloklu Akel Sitesi'nin yerine inşa edilecek. Yıkım çalışmaları başlayan projede yıkım sürecinin 2 ayda tamamlanması planlanıyor. Proje sahile 2 kilometre mesafede yükseliyor. DKY Ada Kartal aynı zamanda E-5'e 1,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

1+0 ve 1+1 tipinde dairelere yer verilmeyen proje bir aile sitesi olarak planlanıyor. Ön satış aşamasında olan projede lansmanın Şubat 2016'da yapılması planlanıyor. Projede daireler ise deniz manzarasına sahip. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada Kartal