DKY Ada Kartal teslimleri Aralık 2018'de!

DKY İnşaat imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen DKY Ada Kartal teslimleri Aralık 2018'de başlayacak

DKY Ada Kartal teslimleri Aralık 2018'de!

DKY İnşaat imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen DKY Ada Kartal teslimleri Aralık 2018'de başlayacak. 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen DKY Ada Kartal toplam 740 adet daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 80 ila 200 metrekare arasında tasarlanıyor. 

DKY Ada Kartal teslim tarihi olarak 2018 yılı Aralık ayı veriliyor. Projenin sosyal donatıları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, adalar manzarası, sauna, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, market ve spa bulunuyor. 

DKY Ada Kartal fiyatları ise 312 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 36 aya kadar vade fırsatı  sunan DKY Ada Kartal projesinde banka kredisi de kullanılabiliyor. Projede lansman öncesi satışlar devam ediyor. 

Kartal Esentepe Mahallesi'nde hayata geçirilen DKY Ada Kartal projesinde daireler deniz manzarasına hakim. Proje, E-5'e 1,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ön satışları devam eden DKY Ada Kartal projesinin lansmanının 2016 Şubat ayında yapılması planlanıyor. 

Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen DKY Ada Kartal'da 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmiyor. DKY İnşaat'ın +1,5 daire konsepti bu projede de devam ediyor. DKY Ada projesi, 4 bloktan oluşuyor. Projenin dairelerinde ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, balkon ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada