DKY Ada Kartal'da lansman öncesi satışlar başladı

DKY İnşaat'ın Kartal Esentepe Mahallesi'nde hayata geçirdiği DKY Ada Kartal'da lansman öncesi satışlar başladı

DKY Ada Kartal'da lansman öncesi satışlar başladı

DKY İnşaat'ın Kartal Esentepe Mahallesi'nde hayata geçirdiği DKY Ada Kartal'da lansman öncesi satışlar başladı. DKY İnşaat'ın kentsel dönüşüm projelerinden biri olan DKY Ada, 24 bloktan oluşan Akel Sitesi'nin yerine hayata geçiriliyor. 

Kartal sahile 2 kilometre mesafede yer alan projede 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alacak. 19 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen projede 740 adet daireye yer verilecek. DKY Ada Kartal teslimlerinin ise 2018 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Toplam 4 bloktan oluşacak olan DKY Ada Kartal Projesi'nde açık ve kapalı yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, kapalı otopark, fitness merkezi, market, sauna ve spa bulunuyor. DKY Ada Kartal projesi dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve balkon bulunuyor. 

Ön satışları devam eden projenin lansmanı 2016 yılı Eylül ayında yapılacak. DKY Ada teslimlerinin 2018 yılı sonunda başlaması bekleniyor. 

DKY Ada Kartal fiyatları ise 343 bin TL'den başlangıç gösteriyor. DKY Ada Kartal'da konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabildiği gibi aynı zamanda firma bünyesinde 36 aya kadar vade imkanından yararlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada