DKY Ada projesi!

DKY İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nda inşa edilen DKY Ada projesinde fiyatlar 334 bin TL’den başlıyor

DKY Ada projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesi, Esentepe Mahallesi’nde hayata geçirilen DKY Ada Kartal, DKY İnşaat imzası taşıyor. Projede şu an lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor.

2+1 daire tipinden 3+1,5 daire tipine kadar birbirinden farklı yaşam alanı seçenekleri sunulan DKY Ada Kartal projesinde 2+1 dairelerin fiyatı minimum 334 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

DKY Ada Kartal projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi kullanarak uygun vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra firma bünyesinde de birçok ödeme kolaylığı sağlanabiliyor.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayat bulacak olan DKY Ada Kartal, firmanın Kartal ilçesinde üçüncü kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyor. Projedeki dairelerin bir kısmı Marmara Denizi manzarasına hakim olurken diğer kısmı ise şehir manzarasını görüyor.

Aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanan DKY Ada Kartal, 1,5 salon konsepti ile dikkat çekiyor. Ayrıca projede açılabilir – kapanabilir balkonlara, açık yüzme havuzuna, kapalı yüzme havuzuna, fitness salonuna, kafelere, süpermarkete, otopark alanlarına ve sosyal tesis alanlarına da yer veriliyor.

2018 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan DKY Ada projesinde yaklaşık 750 adet daire bulunuyor. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, proje ile ilgili görüşlerini şöyle anlatıyor;

“Dönüşüm için 301 hak sahibi ile anlaştık. Akel Sitesi sakinleri DKY Ada projesinde yaşamlarına devam edecekler. Aile konseptli bir proje inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, kafelerden oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak. DKY Ada’da ayrıca Süpermarket ve kapalı otoparkta bulunacak. Kartal potansiyeli çok yüksek bir bölge, DKY Kartal ve DKY Sahil’den sonra 3. Kentsel dönüşüm projemize başladık. Kartal Bölgesine yatırım yapmaya yepyeni projeler ile devam edeceğiz.”

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada Kartal