DKY Ada projesinin ön satışları başladı!

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayat verdiği DKY Ada projesinin ön satışlarına start verildi. Lansman öncesi satış fiyatları 350 bin TL'den başlıyor

DKY Ada projesinin ön satışları başladı!

İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal bölgesinde DKY İnşaat tarafından inşa edilecek olan DKY Ada'nın ön satış dönemi başladı. Yakın zamanda yapılacak lansman ile resmi satışa sunulması beklenen projenin ön satış fiyatları şimdilik 350 bin TL'den başlıyor. 

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yükselecek olan DKY Ada Kartal, 19 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yer alacak. Projede 2+1'den 3+1,5'a kadar farklı tipte toplam 740 adet daireye yer verilecek. 

4 blok halinde inşa edilecek olan Kartal DKY Ada'da anahtar teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde başlayacak. Deniz manzarasına hakim bir bölgede konumlanan proje, Dumankaya Vizyon projesine de komşu olacak. 

İçerisinde konut, ticari alan ve sosyal tesis alanına yer verilecek olan DKY Ada Kartal'da kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, açık yüzme havuzu (peyzaj alanında yer alan), kafe, kapalı otopark alanları bulunacak. 

DKY İnşaat Hakkında; 

İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe kamu binaları inşası ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra konut inşasına yönelmiş, 2000’li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde büyük ölçekli yaşam ve iş merkezleri gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar başta Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Akdeniz Evleri, Adres, Dizayn, Trend, Trend Ekstra, Konsept İstanbul ve Minimal, Kartal’ın sembol projesi Vizyon, Göztepe’de kentin ilk üçüz kuleleri İkon, Ataşehir’de Flex, Bahçeşehir’de Modern ile 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlayarak sahiplerine teslim etmiştir. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, “DKY Otomotiv”, “DKY Sigorta” ve “Dumankaya Yapı Malzemeleri” markaları, İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında birleşerek daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Ada