DKY Cadde projelerinde fiyatlar 976 bin TL'den başlıyor

DKY İnşaat'ın DKY Cadde projelerinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Projelerde fiyatlar ise 976 bin TL'den başlangıç gösteriyor

DKY Cadde projelerinde fiyatlar 976 bin TL'den başlıyor

DKY İnşaat'ın DKY Cadde projelerinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Projelerde fiyatlar ise 976 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

DKY Cadde projelerinde satışlar başladı

Erenköy 86, Suadiye 12 ve Göztepe 05 projeleri ile yeni bir konsept ve mimari anlayışı hayata geçirmeyi planlanan DKY İnşaat Cadde projelerinde satışlara başladı. İnşaat çalışmaları hızla devam eden DKY Cadde projelerinde inşaatlar caddenin en işlek noktalarında hayat buluyor. 

DKY Cadde projelerinde fiyatlar 976 bin TL'den başlıyor

Şehrin en prestijli caddelerinde

220 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirlen DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 projeleri ile ilgili bilgi veren DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, ''Projelerimizde sınırlı sayıda geniş daireler olacak, üst düzey lüks ve konforu sağlayacağız.  Cadde projelerini DKY Cadde Erenköy 86’de 33 adet, DKY Cadde Suadiye 12’de 39 adet, DKY Cadde Göztepe 05’de 59 adet bağımsız bölümü  inşa edeceğiz. Şehrin en prestijli caddelerine, yeme içme mekanlarına ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki lokasyonlarda projelerimiz yer alacak. Erenköy ve Suadiye projelerimiz 2016 sonu, Göztepe projemiz ise 2017 sonu  teslim edilecek.'' dedi. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: dky cadde