DKY Cadde projelerinde yüzde 15 indirim fırsatı!

DKY İnşaat tarafından Göztepe, Suadiye ve Erenköy’de inşa edilen DKY Cadde projelerinde peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor

DKY Cadde projelerinde yüzde 15 indirim fırsatı!

DKY İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası’nın Göztepe, Suadiye ve Erenköy bölgelerinde inşa ettiği ve DKY Cadde konsepti altında topladığı DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Erenköy 86 projeleri için farklı ödeme kolaylıkları sunuyor.

DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Erenköy 86 projelerinin her hangi birinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden net yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.

Vadeli ödeme seçeneğine göre ise; daire bedelinin yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için 18 aya kadar taksit yapılıyor. Veya daire bedelinin yüzde 50’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar teslim tarihinde ödeniyor.

1) DKY Cadde Göztepe 05!

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen DKY Cadde Göztepe 05, tek blokluk butik bir rezidans projesi olarak tasarlanıyor. Projenin Tarihi Göztepe Tren İstasyonu’nun yanı başında Bağdat Caddesi’nin üst kısmında yer alması planlanıyor.

2) DKY Cadde Suadiye 12!

3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek olan DKY Cadde Suadiye 12; tek blokluk bir yaşam alanı olarak yükseliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulan proje, Suadiye Tren İstasyonu’nun yanı başında Bağdat Caddesi’nin üst kısmında konumlanıyor.

3) DKY Cadde Erenköy 86!

Yine DKY İnşaat’ın kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği DKY Cadde Erenköy 86, tek bloktan meydana geliyor. Proje, Erenköy Kız Lisesinin yanı başında Bağdat Caddesi’nin üst kısmında bulunuyor.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: dky cadde