DKY İnşaat DKY On ile Dubai Cityscape 2015'te

Dky İnşaat'ın Kağıthane'de hayata geçirdiği DKY On projesi ilk defa Dubai Cityscapre 2015'te görücüye çıkıyor

DKY İnşaat DKY On ile Dubai Cityscape 2015'te

Dky İnşaat'ın Kağıthane'de hayata geçirdiği DKY On projesi ilk defa Dubai Cityscapre 2015'te görücüye çıkıyor. Bu yıl 180 metrekarelik alanı kiralayan DKY İnşaat'ın fuarda geçen yıl standı yoktu. DKY Kartal, Lokum Evler ve Kağıthane projelerini Cityscape'te tanıtacak olan DKY İnşaat projelerini yatırımcılarla buluşturacak. 

DKY On projesi DKY İnşaat tarafından 10 bin metrekare alan üzerinde İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. 206 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. DKY On projesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

DKY İnşaat DKY On ile Dubai Cityscape 2015'te

Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında gerçekleşecek olan DKY On Kağıthane projesinde DKY İnşaat, Samsung, Zumbara, Zone Club, Fongogo, CoffeeSapiens, Spotify, Mealbos ve Sharemmyfare gibi markalarla çalıştı.Kağıthane'nin iş merkezlerine yakınlığına dikkat çenek Ali Dumankaya buranın geleceğin Nişantaşı olacağını söyledi. 

200 milyon lira yatırım değerine sahip DKY On projesinde ortak çalışma alanları da yer alıyor. Projede aynı zamanda 4 bin 750 metrekare ofis alanı bulunuyor. Cityscape 2015 Fuarı'nda boy gösteren DKY On projesinin yabancı yatırımcıların ilgi odağı olması bekleniyor. 

DKY İnşaat DKY On ile Dubai Cityscape 2015'te

8-10 Eylül tarihleri arasında yapılacak Dubai Cityscape 2015'e bu yıl 61 Türk firması katılıyor. Geçen yıl 30 olan bu sayının yükselmesi ile Türk firmaları yatırımcıların dikkatini çekiyor. DKY İnşaat'ın DKY Kartal ve Lokum Evler projeleride fuarda tanıtılıyor. DKY Kartal projesi avantajlı konumu ile yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor. 

Körfez yatırımcısının Kartal'a yoğun ilgisinin olduğunu belirten Ali Dumankaya; geçmişte sadece Avrupa Yakası tanıtımlarının yapıldığını, kendi projeleri ile Anadolu Yakası ve Kartal'ı daha iyi tanıtmaya başladıklarını belirtti.