DKY İnşaat Kartal Sahil projesi!

DKY İnşaat Kartal Sahil projesinde teslimlerin 2018 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor

DKY İnşaat Kartal Sahil projesi!

DKY İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da kentsel dönüşüm kapsamında 5 bloktan oluşan Atalar Sahil Sitesi'nin yerine DKY Sahil projesini inşa ediyor. 5 bin metrekarelik alanda yükselen proje, tamamı Adalar manzaralı denize sıfır 140 konuttan oluşuyor. 

DKY İnşaat'ın sektöre kattığı 1.5 salon konsepti DKY Sahil projesinde yer alıyor. Fiyatların tam olarak netleşmediği projede; 128 ile 328 metrekare arasında değişen 22 adet 2+1.5, 110 adet 3+1.5, 8 adet 4+1.5 daire bulunuyor. 

DKY Sahil projesinde; daire büyüklüklerine bakılmadan her daire için en az iki araçlık kapalı otopark, açılır kapanır çatılı yüzme havuzu, fitness ve kafeterya alanları gibi sosyal seçenekler sunuluyor.  

Projede yer alan 7 dönümlük Dev Yaşam Parkı; çiçek bahçeleri, ağaçları, çimenleri, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları ve koşu parkurlarıyla çevrili bir alana sahip.  

D100 ve çevreyolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen DKY Sahil projesi; Boğaziçi Köprüsü'ne 22, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25 dakikalık mesafede bulunuyor. Aynı zamanda; Sabiha Gökçen Havaalanı'na 19 kilometre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre yakınlıkta konumlanıyor.  

"DKY İnşaat Kartal Sahil projesi! " Başlıklı Haberin Galerisi

DKY İnşaat Kartal Sahil projesi!

DKY İnşaat Kartal Sahil projesi!

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Sahil