DKY İnşaat projeleri 2014'de hız kesmiyor!

DKY İnşaat geçen yıl Ali Dumankaya tarafından kurulmuş olup, bu yıl kentsel dönüşüm projeleri geliştirmeye devam ediyor

DKY İnşaat projeleri 2014'de hız kesmiyor!

5 Mart 2014 / Emlakwebtv
İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde; Ali Dumankaya ve Orhan Dumankaya tarafından 14 milyon 439 bin 353 TL sermaye ile 31 Temmuz 2013 tarihinde kuruldu. Ali Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı ve Orhan Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında proje üreten ve çalışmalarına devam eden DKY İnşaat bu bağlamda; İstanbul Ataşehir’in Yenisahra bölgesinde, mülkiyet sahiplerini ve halkı bilinçlendirmek için kentsel dönüşüm ofisi de hizmet veriyor.

DKY İnşaat projeleri
DKY İnşaat 2014 yılına hızla girerek 4 büyük projeyi hayata geçirmeyi planlıyor. DKY İnşaat 2014 projeleri; Tuzla Aydınlı’da, Sultanbeyli’nde, Yenisahra’da ve Maltepe’de yer alıyor.

DKY İnşaat Tuzla Aydınlı projesi; 29 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. 550 adet konutun yer alması planlanan DYK İnşaat Tuzla Aydınlı projesi; E-5'e 3 kilometre, E-6'ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 4 kilometre, Viaport'a 7 kilometre mesafede bulunuyor.

DKY İnşaat Sultanbeyli projesi; Abdurrahman Gazi Mahallesi’nde ofis ve mağazalardan oluşuyor. 25 bin metrekare arsa alanına sahip olan DKY İnşaat Sultanbeyli projesinde konutların da inşa edilmesi planlanıyor.

DKY İnşaat Yenisahra projesi; Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilmesi planlanan DKY İnşaat Yenisahra projesi; 238 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 754 adet kat malikinin bulunduğu proje kapsamında konut, rezidans, ticari birimler, okul hayata geçiriliyor.

DKY İnşaat Maltepe projesi; 2/3 çoğunluğun sağlandığı takdirde Maltepe’de hayata geçirilmesi planlanan DKY İnşaat Maltepe projesi, Maltepe Bağlarbaşı’nda yer alması planlanıyor.

DKY İnşaat Suadiye projesi; Tek bloklu kentsel dönüşüm projesini Suadiye’de hayata geçirmeyi planlanan DKY İnşaat Suadiye projesine bu yıl içerisinde başlamayı hedefliyor.

DKY İnşaat iletişim bilgileri
Adres: Esentepe Mahallesi. E-5 Yanyol Milangaz Caddesi No:77 Kartal / İstanbul
Telefon: 0 216 517 9 517
E-Posta: info@dkyinsaat.com

Firma Bilgisi: Dky Inşaat