DKY İnşaat satış ofislerine bayram tatili yok

DKY İnşaat satış ofisleri, Kurban Bayramı'nın iki, üç ve dördüncü günlerinde de yatırımcı ve ev sahibi olmak isteyenlere hizmet verecek

DKY İnşaat satış ofislerine bayram tatili yok

DKY İnşaat, tüm projeleriye Kurban Bayramı'nda da hizmet vermeye hazırlanıyor. Firma, bayramın iki, üç ve dördüncü gününde de yatırımcı ve ev sahibi olmak isteyenlere açık olacağını açıkladı. Büyükdere Caddesi No 195'te bulunan Satış ve Denetim Merkezi, DKY Kartal ve Lokum Evler satış ofisleriyle bayram süresince de yatırımcılarla buluşmaya hazırlanan DKY İnşaat'ın indirim fırsatları Bayram süresince de devam edecek.

DKY İnşaat avantajları Bayram'da da sürüyor
DKY İnşaat
'ın müşterilerine özel olarak hazırladığı avantajlı kampanyaları bayramda da sürecek. Tüm projelerde geçerli olacak 10 bin TL peşinat ve peşinatta yüzde 15 indirim fırsatının yanı sıra 60 ay 0 faiz ve kişiye esnek olmak üzere dört ödeme seçeneği de bulunuyor. 

DKY On Kağıthane fırsatları
DKY İnşaat'ın tanıttığı son proje olan DKY On Kağıthane'de 1+1.5 ve 2+1.5'dan oluşan daire tipleri bulunuyor. Projede 205 konut yer alırken, konut fiyatları metrekaresi 6 bin 200 TL'den başlıyor.

 

DKY İnşaat satış ofislerine bayram tatili yok

 

DKY Kartal projesi
261.5 dairelerin 476 bin 850, 3+1,5 dairelerin ise 683 bin TL'den başladığı DKY Kartal projesinde 4+1.5 dairelerin satış fiyatı 1 milyon 54 bin TL'den başlayıyor. Proje E-5, TEM ve Sahil Yolu'nun kesişme noktasında yer alan DKY Kartal ofis blokuyla da dikkat çekiyor. Bu blokta fiyatların metrekaresi 7 bin 500'den başlıyor

 

DKY İnşaat satış ofislerine bayram tatili yok

 

Lokum Evler projesi
Yapımına Tuzla'da devam edilen Lokum Evler projesinde ise 1+1 konutların başlangıç fiyatı 189 bin TL.. 2+1 tipindeki dairelerin 295 bin TL'den başladığı projede, 3+1 daireler ise 366 bin TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On