DKY İnşaat yeni konsepti DKY On'a hazırlanıyor

DKY İnşaat 2 Eylül'de yapacağı lansman öncesinde, merakla beklenen projesi için ön talep toplamayı sürdürüyor

DKY İnşaat yeni konsepti DKY On'a hazırlanıyor

DKY İnşaat 2 Eylül'de sunumu yapılacak yeni projesi için ön talep çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilecek olan projenin, sektöre özgü yeniliklere imza atması bekleniyor

DKY İnşaat DKY On'a hazır
DKY İnşaat'ın yeni projesi DK On için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sunacağı yeniliklerle konut anlayışını yeniden tanımlaması beklenen DKY İnşaat, yeni konsepti için İstanbul Kağıthaneyi seçti. Projenin sektör için çok sayıda yeniliğe imza atması bekleniyor. 

DKY On 206 daireden oluşacak
İbrahim Dumankaya Holding şemsiyesi altında çalışmalarını sürdüren DKY, Kağıthane'de hayata geçirilecek yeni konsept projesi DKY On'da, ilk kez uygulanacak olan "yeni nesil yaşam platformu"nu yatırımcıyla buluşturmaya hazırlanıyor. DKY On PRojesi için internet sitesinden ön talep toplamaya başladığı belirtilirken, sosyal ve teknolojik konseptin, tüm projede ön plana çıkartılacağı vurgulanıyor. 

Bölgeye yeni bir dinamizm sunması beklenen projede, 206 dairenin yanı sıra 35 ofis ve 3 mağaza yer alacak. Proje 2 Eylül'de yapılacak lansman sonrasında resmi satışlara başlayacak. DKY İnşaat proje ile birlikte "şehirli bir yaşam kültürü" oluşturmayı hedefliyor.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On