DKY İnşaat yeni projeleriyle Cityscape Turkey'de

DKY İnşaat, Cityscape Turkey'dte DKY Sahil ve DKY Cadde projelerinin tanıtımını yaptı.

DKY İnşaat yeni projeleriyle Cityscape Turkey'de

DKY İnşaat bugün start alan Cityscape Turkey Fuarı'nda 410 milyon TL'lik DKY Sahil ve DKY Cadde projelerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Ziyaretçilere projelerinin tanıtımını 3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğüyle yapan DKY İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, yeni proje ve konseptlerle 2016 yılına iddialı girdiklerini açıkladı. 

DKY İnşaat dev projelerini Ctyscape'de tanıttı
DKY Cadde markası ile şehrin merkezine yeni bir mimari anlayış getirmeyi hedeflediklerini ve 2 yıl içinde şehrin en işlet caddelerinde yer almaya başlayacaklarını söyleyen Ali Dumankaya, 3 yeni Cadde projesi hakkında bilgi verdi. Dumankaya: 

"DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 olmak üzere 3 yeni DKY Cadde projesine başladık. Cadde projelerini yaklaşık 217 milyon TL  olacak yatırımla inşa edeceğiz." dedi.

DKY İnşaat yeni projeleriyle Cityscape Turkey'de

Metrekaresi 8.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Söz konusu projelerdeki satışların metrekaresi 8.500 TL ile satışına başlandığını söyleyen Ali Dumankaya projelerde üst düzey lüks ve konfor hedeflediklerini belirtti. Dumankaya teslim tarihlerinin de Erenköy ve Suadiye projelerinde Aralık 2016, Göztepe projesinde ise 2017 Aralık ayı olarak belirlendiğini söyledi. 

DKY Sahil görücüye çıktı
DKY İnşaat tarafından Cityscape Kapsamında ilk kez görücüye çıkan DKY Sahil'in de 194 milyon TL'lik yatırımla inşa edildiğini ve proje bünyesinde 138 konutun bulunacağını da açıklayan Ali Dumankaya, metrekare fiyatlarının ise 9.500 TL'den başlayacağını vsöyledi. Dumankaya:

"DKY Sahil, geniş dairelerden oluşan aile konseptli bir proje olacak. Projede kesintisiz Prens Adaları ve deniz manzaralı daireler bulunuyor. Yeşil alanları, yüzme havuzu, çocuk parkları ile yüksek standartları uygun fiyatlarla sunacak. DKY Sahil metroya, bölgedeki AVM’lere ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ile İstanbul’un en gözde yaşam alanlarından biri olacak..." dedi. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Sahil