DKY İnşaat'ın 6 projesinde Ramazan fırsatı

DKY İnşaat, İstanbul'da yükselen 6 projesi için Ramazan ayına özel indirimler ve ödeme seçenekleri sunuyor

DKY İnşaat'ın 6 projesinde Ramazan fırsatı

DKY İnşaat, İstanbul'da yükselen 6 projesi için Ramazan ayına özel indirimler ve ödeme seçenekleri sunuyor. DKY Kartal ve Lokum Evler projesinde, sıfır peşinat sıfır faiz veya yüzde 20 peşin indirimi, DKY On Kağıthane'de aylık 2 bin 500 TL taksit ile ev sahibi olma imkanı, Suadiye, Göztepe, Erenköy'de yer alan DKY Cadde projesinde yüzde 50 peşin öde, gerisini taşın öde kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek. 

DKY İnşaat'ın 6 projesinde Ramazan fırsatı

DKY Kartal'da Ramazan fırsatı

Anadolu Yakası'nın yeni yatırım merkezi Kartal'da hayata geçirilen DKY Kartal, Adalar ve deniz manzarasına hakim. Çocuk parkları, sosyal-sportif olanakları, yüzme havuzları ile aileler için ayrıcalıklı bir yaşam sunan projede sınırlı sayıda daireler kampanyalı koşulları ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Projede teslimler 2017 Aralık'ta başlayacak. 

Lokum Evler

Yüzde 67'si yeşil alan olan Lokum Evler, peyzaj düzenlemeleri, koşu parkurları, sosyal ve spor tesisleri, çocuk parkları, bahçeli ve balkonlu daire seçenekleri ile bambaşka bir hayat sunuyor. 742 adet daireden meydana gelen projenin, rezidans kısmı yıl sonuna kadar diğer etapları ise Mart ve Temmuz 2017'de teslim edilecek. 

DKY İnşaat'ın 6 projesinde Ramazan fırsatı

DKY Cadde

DKY Cadde projeleri, restoran, kafe ve parkları ile Bağdat Caddesi'nde yükseliyor. Göztepe 05, Erenköy 86, Suadiye 12 projelerinde sınırlı sayıdaki daireler Ramazan ayına özel fırsatlar ile ev almak isteyenleri bekliyor. 

DKY ON Kağıthane

Avrupa Yakası'nın önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane'de yükselen DKY ON Kağıthane, mimarisi, sosyal yaşamı ve işlevsel evleri ile farklı büyüklüklerde 205 adet daireden oluşuyor. DKY ON Kağıthane projesi 2018 yılı Mart ayında tamamlanacak. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat