DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı

DKY İnşaat, hazırladığı bahar kampanyası ile yatırımcısına "0 Peşinat 0 Faiz" şansı sunuyor

DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı

DKY İnşaat konut sahibi olmak isteyenlere yönelik yeni bir fırsat döneminin açılışını gerçekleştirdi. Bahar Kampanyası kapsamında "0 Peşinat 0 Faiz" şansı sunan DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projesinde yatırımcıya önemli fırsatlar hazırladı. 

DKY İnşaat'tan bahar kampanyası
"Bahar Kampanyası" ile birlikte projelerinden konut satın almak isteyen yatırımcıya yüzde 25'lik peşinatı teslim tarihinde sunma fırsatı sunan DKY İnşaat, geri kalan kısmın ise 60 ay sıfır faizle ödenebilmesine olanak tanıyor. 

Lokum Evler ve DKY İnşaat'ta bahar fırsatı
Tuzla'da hayata geçirilen Lokum Evler projesinde yer alan son 50 daire ve DKY Kartal'da kalan son daireler için geçerli olacak kampanya 30 Nisan 2016'ya kadar geçerli olacak. Lokum Evler projesinde teslimler Mart 2017, DKY Kartal projesinde teslimler Aralık 2017'de yapılacak.

 

DKY İnşaat'tan 0 faiz hamlesi

 

DKY Kartal projesi
Toplamda 212 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen DKY Kartal projesi, Adalar manzarası ile dikkat çekiyor. Projede 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5 ve 5+1.5 tipi daireler yer alıyor. 336 adet daireden oluşan projede 5-7 metrekare büyüklüğünde açılıp kapanan balkonlara yer veriliyor.

Lokum Evler projesi
Tuzla'da 53 bin metrekarelik toplam alan üzerinde yükselen Lokum Evler'de ise daire büyüklükleri 117-154 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri içeren projede seyir terasları, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, fitness alanı ve geniş peyzaj alanları yer alıyor. 

"DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı

DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı

DKY İnşaat'tan 0 faiz fırsatı

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Kartal