DKY İnşaat'tan Babalar Günü'ne özel kampanya

DKY İnşaat tarafından geliştirilen Babalar Günü Kampanyası ile 60 ay vadede sıfır vade farkı veya sıfır peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunulacak. Kampanya 18 Haziran'a kadar sürecek

DKY İnşaat'tan Babalar Günü'ne özel kampanya

DKY İnşaat, Babalar Günü'ne özel olarak geliştirdiği konut kampanyasının ayrıntılarını açıkladı. 60 ay vadede sıfır vade farkı veya sıfır peşinat fırsatının sunulduğu kampanyada sıfır peşinatla ev sahibi olma firsatı sunuluyor. 

DKY İnşaat Babalar Günü kampanyası
DKY İnşaat tarafından geliştirilen ve "Evimizin Direği" ismini taşıyan kampanya, firmanın DKY On KAğıthane, DKY Sahil, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerinde geçerli olacak. Kampanya kapsamında ayrıca peşin alım yapan yatırımcılara yüzde 20'ye varan indirim olanağına ek olarak yüzde 2'lik bir indirim daha sunulacak. 

DKY'den özel finansman avantajları
Diğer taraftan kampanya ile DK inşaat'ın +1.5 konseptli projelerinden avantajlı koşullarda ev sahibi olmak isteyenlere peşin fiyatına 18 aylık DKY Finansmanından da yararlanabilme şansı sunulacak. DKY İnşaat'ın Evimizin Direği ismini taşıyan kampanyası 18 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanyanın ayrıntıları
DKY İnşaat Babalar Günü Kampanyası- Evimizin Direği
Kampanya süresi- 18 Haziran
Kampanyanın dahil olduğu projeler- DKY On Kağıthane, DKY Kartal, DK Sahil, DKY Business Kartal
Kampanya fırsatları- 60 ay vadeye sıfır vade farkı, 120 aylık alımlarda ise yüzde 0.45 vade farkı ve sıfır peşinat fırsatı sunuluyor. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 20'lik indirime ek olarak yüzde 2'lik indirim olanağı hazırlandı
Finansman Fırsatları- DKY İnşaat Finansman modeli ile dileyen yatırımcılar peşin fiyatına 18 ay vade ile DKY Finansmanından yararlanabilecek. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On