DKY İnşaat'tan dev hedef: 875 milyonluk 7 proje

DKY İnşaat 2016 yılında 875 milyon TL'lik 7 projeye başlayacak

DKY İnşaat'tan dev hedef: 875 milyonluk 7 proje

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya, 2016 yılında 875 milyon TL'lik 7 projeye start vereceklerini açıkladı. Gelecek yıl 1.390 adet konut için temellerin atılacağını belirten Ömer Dumankaya, karma konseptte inşa edilecek DKY Merkez, DKY Ada, DKY Sahil, DKY Cadde  gibi projelere hız vereceklerini söyledi. Dumankaya tüm projelerde ön talep sürecinin başladığını da sözlerine ekledi. 

DKY İnşaat'tan dev hedef: 875 milyonluk 7 proje

DKY İnşaat yılbaşı kampanyalarına hazır
Yılbaşı kampanyaları ile 2016 yılına da iddialı girdiklerini söyleyen Ömer Dumankaya, DKY Business Kartal, DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde yüzde 10 Peşin Öde Gerisini Taşın Öde kampanyası ile yüzde 10 peşinatı ödeyenlere iş yeri ve ev sahibi olma şansı sunduklarını söyledi. 

Diğer taraftan DKY İnşaat Türkiye gayrimenkul sektöründe bir ilk niteliği taşıyan "Satış/Deneyim Merkezi'ni" hayata geçirdi. Büyükdere Caddesi'nde DKY On konsepti için hazırlanan merkez, proje henüz bitmeden proje ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin sorularına yanıt vermeyi hedefliyor.

DKY İnşaat "gayrimenkul deneyim merkezini" açtı
DKY İnşaat DKY On kepsepti için hazırlanan Satış/Deneyim Merkezi'ini Büyükdere Caddesi'nde himete açtı. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Deneyim Merkezi'nde "DKYON" konseptinin prototipini oluşturduklarını belirterek: 

DKY İnşaat'tan dev hedef: 875 milyonluk 7 proje

"Bu merkezde örnek daire gezmenin dışında,  duvarınızda yer almasını istediğiniz tabloya kadar düzenleyip, iç dekorunuzu şekillendirebiliyorsunuz. Kısa bir süre  içinde 3 boyutlu gözlüklerle satın alınmak istenen evin içini gezdirip, daha proje bitmeden dairenin bulunduğu kattan manzarayı seyrettireceğiz." ifadelerini kullandı. 

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat