DKY İnşaat'tan ezber bozan proje: DKY ON

DKY İnşaat "YeniNesil ŞehirliYaşam Konsepti" olarak tanımladığı konut anlayışını hayata geçirdi. Ali Dumankaya DKY ON projesinin dünyada ve Türkiye'de bir çok ilki sektöre kazandıracağını açıkladı

DKY İnşaat'tan ezber bozan proje: DKY ON

DKY İnşaat, "Yeni Nesil Yaşam Konsepti" olraak tanımladığı girişiminin ilk projesi olan DKY On Kağıthane'yi tanıttı. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, klasik konut anlayışının dinamiklerini değiştiren konseptin, DKY On ile hayata geçirileceğini belirterek:

"Projemiz sektörde ilkleri barındıran bir konsept. Dünyadaki trendleri takip ederek, yepyeni bir konsept oluşturdu. Çok farklı paydaşları bir araya getirdik. Bu sektör için bir devrim olacak..." dedi.

Yeni Nesil Yaşam Konsepti nedir?
 DKY On projesini "gelişime açık" konsept olarak tanımlayan Dumankaya, toplantı odaları, çalışma alanları ve insanların birlikte yemek pişirecekleri mutfaklara yer veren uygulama alanlarının, dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan "dijital topluluk portalıyla" desteklendiğini söyledi. Dumankaya:

"Bu yeni portal ile birçok paylaşım ekonomisi uygulamasını entegre ederek, projede yaşayanların kullanımına sunacağız..." dedi. 

DKY ON projesi
Kağıthane'de Dumankaya inşaat tarafından inşa edilecek olan DKY On projesinde, açılır kapanır balkonlar içeren dairelere yer verilecek. Projede 57-86 metrekare büyüklüğünde 1+1.5 ve 2+1.5 tipinde 205 konut yer alırken, toplam inşaat alanı ise 38 bin metrekare olarak belirlendi. 4 bin 750 metrekare ofis ve bin 450 metrekare ticari alan içeren projede, bin 200 metrekarelik Work On adı verilen ortak çalışma alanları yer alacak.

DKY ON fiyatları
Toplamda 200 milyon TL'lik bir yatırımla hayata geçirilen DKY On projesi KDV dahil 309 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa çıkarılıyor. Projeden ev almak isteyenlere ayrıca 10 bin TL peşin yüzde 15 peşin indirimi, 60 ay 0 vade farkı gibi seçenekler de sunulacak.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On