DKY İnşaat’tan GYODER kampanyasına tam destek! İşte o projeler!

DKY İnşaat, GYODER’in başlattığı kampanyaya DKY Ada, DKY Kartal ve Lokum Evler projeleriyle tam destek sağlıyor

DKY İnşaat’tan GYODER kampanyasına tam destek! İşte o projeler!

GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından ekonomiye canlılık kazandırmak amacı ile başlatılan kampanyaya firmalar tarafından yoğun destek devam ediyor. Kampanyayı destekleyen firmalardan biri de DKY İnşaat.

DKY İnşaat; DKY Ada Kartal, DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde GYODER kampanyasını uyguluyor ve satışları yüzde 20 peşinat alarak vadelendiriyor. Bu durumda geriye klan yüzde 80’lik bakiye için 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapıyor.

DKY Ada projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde yükseliyor. Projede 2+1’den 3+1,5’e kadar değişen yaşam seçenekleri bulunuyor. Satılık daire fiyatları ise minimum 334 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

DKY Kartal projesi de yine İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni bir yaşam alanının kapılarını aralıyor. Projede 2+1,5’dan 4+1,5 daire tipine kadar farklı seçeneklerine yer veriliyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan proje, 7 bin metrekarelik dev yaşam parkına komşu konumu ile dikkat çekiyor.

Lokum Evler projesi, Tuzla’nın Aydınlı bölgesinde yer alıyor. 6 adet normal blok, bir adet rezidans kulesi ve sosyal tesis alanlarından oluşan proje, Mimar Mutlu Çilingiroğlu imzası taşıyor. Projede toplam 742 adet daireye yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat