DKY Kağıthane projesi Eylül’de satışta!

DKY İnşaat, Kağıthane Beşler Sucuk Fabrika arazisi üzerine inşa edeceği yeni projesini Eylül ayında satışa sunmayı planlıyor

DKY Kağıthane projesi Eylül’de satışta!

DKY İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde yer alan Beşler Sucuk Fabrika arazisi üzerine yeni bir yaşam alanı inşa etmeye hazırlanıyor. Şu an ön talep toplama sürecinde olan projenin Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor.

Optimum kullanım alanlarına sahip olması olacak yaklaşık 200 adet daire ile mağazaların yer alacağı DKY Kağıthane projesi, 10 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yükselecek.

 DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük emlak fuarı olan MIPIM 2015’te konuyla ilgili şöyle açıklama getirmişti;

“Bu sene toplamda 4 yeni projeyi satışa çıkaracağız. Projeleri seçimden önce tanıtacağız ve ön talep toplama sürecine başlayacağız. Bir diğer projeyi Kağıthane'de inşa edeceğiz. Beşler Sucukları'nın sahibinin fabrikasını Silivri'ye taşımasının ardından boşalan arsayı değerlendireceğiz.”