DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal fiyat listesi 380 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlara sahip

DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal 4 blokta 331 daireden meydana geliyor. DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY Kartal’da 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daire tipleri bulunuyor. DKY Kartal satılık dairelerde 5 metrekare ile 7 metrekare arasında değişen büyüklükte balkonlar yer alıyor.

DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal’ın inşaat alanı 136 bin metrekare, satılabilir alanı ise 75 bin metrekare olarak belirlenmiş olup, daire büyüklükleri ise 98 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor. Toplam 331 adet dairenin yer aldığı DKY Kartal 21 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan DKY Kartal fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

DKY Kartal özellikleri arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, süs havuzu, SPA, AVM, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, güvenlik yer alıyor. DKY Kartal fiyat listesi 380 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlara sahip olup, özel ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal nerede?
DKY İnşaat tarafından 21 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan DKY Kartal merkezi bir noktada yükseliyor. DKY Kartal Soğanlık Mahallesi’nde inşa ediliyor. D-100 ve çevreyolu bağlantısının kesiştiği yerde yer alan DKY Kartal,  Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika ve FSM Köprüsü’ne 25 dakikalık mesafede bulunuyor. 

DKY Kartal iletişim bilgileri
0 216 309 04 12

"DKY Kartal fiyat listesi" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal fiyat listesi

DKY Kartal fiyat listesi

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Kartal