DKY Kartal projesinde yüzde 10 peşinatla!

İstanbul Anadolu Yakası’nda yükselen DKY Kartal projesinden daire satın almak için tutarın yüzde 10’luk kısmını peşinat olarak vermek yeterli oluyor

DKY Kartal projesinde yüzde 10 peşinatla!

Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim bir noktada yükselen DKY Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nda DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 220 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen projenin teslim tarihi Aralık 2017.

Dairelerin tamamında yaz kış kullanılabilen balkonlara yer verilen DKY Kartal projesi, 21 bin 696 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. 2+1’den 5+1’e kadar farklı tipte daire seçenekleri bulunan proje, 331 adet daireden oluşuyor.

Esnek ödeme avantajları sunulan DKY Kartal projesinden daire satın almak için daire bedelinin minimum yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak veriliyor, kalan tutar teslim tarihinde ödeniyor. Tamamı peşin ödeme yapıldığında ise yüzde 15 oranında bir indirim uygulanıyor.

Dairelerin yanı sıra 23 bin metrekarelik ofis bloğu ve alışveriş merkezine yer verilen DKY Kartal Evleri’nin tam ortasında yeşilin her tonunu görebileceğiniz çiçek bahçeleri, ağaçları, yemyeşil çimenleri, su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurlarıyla çevrili 7 bin metrekarelik yaşam parkı bulunuyor.

D-100 ve Tem çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen DKY Kartal; Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 25 dakikalık mesafede. Aynı zamanda metro istasyonuna da komşu olan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 kilometre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna birkaç dakika yakınlıkta konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Kartal