DKY Kartal'da ikinci perde açıldı

DKY Kartal projesinde bahçe katları, teraslı daireler ve ofis bloğu için satışlar başladı

DKY Kartal'da ikinci perde açıldı

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY Kartal projesinde, bahçe katları, ofis bloğu ve teraslı dairelerden oluşan etabın satışlarına başlandı. Tüm daireleri deniz manzaralı olan DKY Kartal projesinde, sınırlı sayıda dubleks daire bulunuyor. Satışa sunulan daireler içerisinde ayrıca, boyutları 22 ila 77 metrekare arasında değişen teraslara sahip daireler de bulunuyor. Yüzde 50'ye yakın kısmı kısa sürede satılan DKY Kartal'ın, B ve E blok satışlarında da lansmana özel fiyat uygulamasına devam edilecek.

7 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla ofisler
E-5, TEM ve sahil yolunun kesiştiği nokta üzerinde hayata geçirilen DKY Kartal projesinin ofis bloğu, lansman döneminde rezerve edilmişti. Projede ofislerinmetrekaresi 7 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede ofislerin tamamı deniz mansarasına sahip olacak. Projede 23 bin metrekarelik ofis bloğu konutlardan tamamen bağımsız biçimde tasarlandı. 

DKY Kartal'da ikinci perde açıldı

Daireler 476 bin TL'den başlıyor
DKY Kartal
'ın satışa sunulan yeni dairelerinde fiyatlar ise 2+1.5 tipinde 476 bin 850 TL'den başlıyor. 3+1.5 dairelerin 683 bin TL'den başladığı projede 4+1,5 ebatındaki daireler de 1 milyon 54 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

DKY Kartal ödeme planı
Tamamen açılıp kapanan ve odaya dahil edilebilen balkonları ile 1 yerine 1.5 salon konseptini hayata geçiren DKY Kartal, projeden konut almak isteyen müşterilerine uygun ödeme seçenekleri de sunuyor. DKY'nin cazip ödeme koşulları arasında 10 bin TL peşinat ve yüzde 15 indirim yanında 60 ay 0 faiz ve kişiye özel esnek olmak üzere dört farklı seçenek sunulacak. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Kartal