DKY On Kağıthane peşinatları 5 bin TL’den başlıyor!

“Hayata açık” sloganıyla tanıtımları yapılan DKY On Kağıthane projesinden daire satın almak için minimum 5 bin TL peşinat vermek yeterli oluyor

DKY On Kağıthane peşinatları 5 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen DKY On Kağıthane projesinin 2018 yılında teslim edilmesi hedefleniyor. Tanıtımları “hayata açık” sloganıyla yapılan projenin konsepti oldukça ilgi çekici.

DKY On Kağıthane projesinin konsepti şöyle açıklanıyor; “teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi ve paylaşımı hayatın merkezine alan, en ince detayına kadar özenle tasarlanmış “hayata açık” bir proje.”

16 katlı konut bloğu ile 9 katlı ofis bloğundan meydana gelene DKY On Kağıthane projesinde yalnızca 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Aynı zamanda 2 bin 500 metrekarelik ofis alanı bulunuyor.

Kağıthane DKY On projesinde yer alan 1+1 dairelerin büyüklüğü 59 metrekare, 62 metrekare, 65 metrekare ve 68 metrekare; 2+1 dairelerin büyüklüğü ise 73 metrekare, 74 metrekare ve 84 metrekare olarak tasarlanıyor.

“Senin de evin olsun!” düşüncesiyle uygun ödeme planları hazırlanan Kağıthane DKY On projesinden daire satın almak için minimum 5 bin TL peşinat vermek yeterli oluyor. Ya da peşinat tutarı artıyor, taksit tutarları 2 bin 500 TL olarak ödeniyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ödeme yapmakta mümkün.

200 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip olan Kağıthane DKY On projesinde geniş yeşil alanlara, teras alanlarına, restaurantlara, toplantı salonlarına, spor merkezine ve daha bir çok sosyal aktivite alanına yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On