DKY On Kağıthane projesinde yüzde 10 peşinatla!

İstanbul Avrupa Yakası’nda yükselen DKY On Kağıthane projesinden daire satın almak için tutarın yüzde 10’luk kısmını peşin vermek yeterli oluyor…

DKY On Kağıthane projesinde yüzde 10 peşinatla!

DKY On Kağıthane projesi, DKY İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesine bağlı Çeliktepe Mahallesi’nde bulunan eski Beşler Sucuk Fabrika arazisi üzerinde inşa ediliyor. Projenin yatırım değeri yaklaşık 200 milyon lira olarak belirleniyor.

Mahalle kültüründen esinlenerek tasarlanan DKY On Kağıthane projesinin 2018 yılının Mart ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması bekleniyor. Projede büyüklükleri 57 metrekare ila 86 metrekare arasında olan 1,5+1 ve 1,5+2 tipinde toplam 205 adet daireye yer veriliyor.

Toplam inşaat alanı 38 bin metrekare olarak hesaplanan DKY On Kağıthane projesinde 4 bin 750 metrekarelik ofis alanı ve 1.450 metrekarelik ticari alan bulunuyor. Projedeki ofis alanının yaklaşık 1.200 metrekarelik bölümü “Work’On” adı verilen ortak çalışma alanları olarak dizayn ediliyor.

DKY On Kağıthane projesi için hazırlanan özel ödeme planına göre; daire bedelinin yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Geriye kalan tutar için ise, teslim tarihinden itibaren başlayan uygun bir ödeme planı yapılıyor. Aynı zamanda projeden tamamı peşin ödeme ile de daire sahibi olunabiliyor.

DKY On Kağıthane projesi web sitesinde şöyle tanımlanıyor;

“DKY ON’da, evinizdeki eşyalar birçok işlev görecek biçimde tasarlanmıştır. Mesela bir dolap aynı zamanda bir ütü masasıdır veya bir dolap açıldığında tam donanımlı bir çalışma masasına dönüşebilir. Aynı şekilde bir sandalye katlandığında bir merdiven olabilir. DKY ON’daysanız salonda başladığınız diziyi hiç kesinti yaşamadan yatağınızda bitirebilirsiniz. Evde değişiklik yapmak istediğinizde yalnızca mobilyaların yerini değiştirmekle kalmaz, isterseniz duvarların yerini de değiştirerek bambaşka bir eve sahip olabilirsiniz. Alanların verimliliğini artırmaya yönelik, işlevselliği önemseyen bu yaklaşım sayesinde, gerçekten yetecek kadar yer satın alarak, şehir merkezinde ulaşılabilir fiyata yaşama şansına sahip olursunuz.”

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On