DKY On Kağıthane!

DKY On Kağıthane projesi ''Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti'' ile konut anlayışına yenilik katıyor

DKY On Kağıthane!

DKY On Kağıthane projesi ''Yeni Nesil Şehirli Yaşam Konsepti'' ile konut anlayışına yenilik katıyor. 10 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen DKY On Kağıthane 206 adet daire ve ofisten meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden oluşan projede daire büyüklükleri 57 metrekare ile 86 metrekare arasında değişiyor. 

DKY On Kağıthane!

Satışların başladığı DKY On Kağıthane fiyatları 390 bin lira ile 720 bin lira arasında değişiyor. Projenin ödeme seçenekleri arasında 10 bin lira peşinat ile yüzde 15 peşin indirimi ve 60 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Kişiye özel ödeme planının sunulduğu projede aynı zamanda banka kredisi kullanılabiliyor. 

Kapıthane'de kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirilecek olan DKY On Kağıthane projesinde DKY İnşaat, Samsung, Zumbara, Zone Club, Fongogo, CoffeeSapiens, Spotify, Mealbos ve Sharemmyfare gibi markalarla çalıştı. Projenin iş merkezlerine yakınlığı ile çok özel bir alanda olduğunu söyleyen Ali Dumankaya yakın gelecekte buranın geleceğin Nişantaşı olacağını belirtti. 

DKY On Kağıthane!

DKY On projesi 200 milyon TL yatırım bedeline sahip. DKY ON Kağıthane projesinde teslimlerin 2017 yılı sonlarında yapılması bekleniyor. Ortak çalışma alanlarının da yer alacağı projede 4 bin 750 metrekare ofis alanı yer alıyor. 

DKY On Kağıthane adres bilgisi : Kemerburgaz Caddesi Kağıthane - İstanbul

DKY On Kağıthane iletişim bilgileri
Telefon : 0216 517 95 17
Web adresi : www.dkyon.com
e-posta adresi : info@dkyinsaat.com

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On