DKY On Projesi!

DKY İnşaat'ın 2 Eylül'de lansmana çıkaracağı DKY On projesi Kağıthane'de yer alıyor

DKY On Projesi!

DKY On projesi DKY İnşaat tarafından inşa ediliyor. DKY On için çalışmalar hızla devam ediyor. DKY On projesi Kağıthane’de yer alıyor. DKY On projesi 206 adet daireden meydana geliyor. DKY on projesinde 35 adet ofis de bulunuyor. DKY On projesinin lansmanının 2 Eylül Çarşamba günü yapılması planlanıyor.

DKY On projesi için ön talep toplanıyor. DKY On'da, ilk kez uygulanacak olan "yeni nesil yaşam platformu"nu yatırımcıyla buluşturmaya hazırlanıyor. 3 mağazanın da bulunduğu DKY on projesi satışlarına lansman sonrası başlayacak.

DKY On projesi özellikleri
DKY On projesi ile ilgili henüz bilgiler paylaşılmamakta olup, ilerleyen günlerde haberlerimizden detaylarına ulaşabilirsiniz. Web sitesinde ön talep formunu doldurarak DKY On projesi ile ilgili bilgileri de daha sonra firma tarafından öğrenebilirsiniz.

DKY On projesi yeniliğe, paylaşmaya, keşfetmeye, doğaya, hayata, eğlenceye, tatlara açık sloganı ile beraber konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

DKY İnşaat neler yapıyor?
DKY İnşaat son olarak DKY On projesini hayata geçiriyor. DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya ve oğlu Ali Dumankaya’nın yönetiminde olup, kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmektedir.

DKY İnşaat’ın satıştaki projeleri arasında DKY Kartal ve Lokum Evler yer alıyor. DKY İnşaat DKY on projesi dışında Yeni Sahra, Çeliktepe, Göztepe, Kağıthane, Kadıköy, Maltepe ve Suadiye’de projeler geliştirmeyi hedefliyor.

DKY İnşaat iletişim bilgileri
0 216 517 9 517

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On