DKY On'daki yaşamı deneyimleyin!

DKY İnşaat'ın Kağıthane'de hayata geçirdiği DKY On'daki yeni yaşam platformunu deneyimlemek için 'Yaşam Deneyim Merkezi'ni ziyaret edin.

DKY On'daki yaşamı deneyimleyin!

DKY İnşaat'ın "Hayata Açık" sloganıyla gerçekleşen projesi DKY On, ilkleri içinde barındırıyor. Sosyallik, paylaşım, teknoloji kavramlarının bir araya gelerek oluşturduğu konsept gayrimenkul sektöründe bir ilk olacak. Bu konseptte, “Dünyanın ilk dijital topluluk portalı”  yer alacak. Projede yaşayanlar İlgi alanlarına göre etkinlikler düzenleyip, sosyal kulüpler oluşturup, sürekli etkileşim halinde olabilecekler. Araç, eşya, yetenek paylaşımı, ortak fonlama gibi birçok paylaşım ekonomisi uygulaması da tek bir uygulama aracılığı ile sunulacak.

Yaşam Deneyim Merkezi Nedir?
Türkiye'ye 'Yaşam Deneyim Merkezi' tanımını da bu projeyle kazandıran DKY İnşaat, DKY On'da sunulan yeni yaşam platformunu yatırımcıların ve oturmak isteyenlerin görmesini sağlıyor.  DKY On'dan daire almak isteyenler Yaşam Deneyim Merkezi'nde evlerinin manzarasını, iç tasarımını ve bütün özelliklerini görebilecekler. Konsepti tanıtmak amacıyla kurulan Yaşam Deneyim Merkezi, Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunuyor. Ali Dumankaya'nın "Bu proje ile duvarları kaldırdık" derken neyi kastteiğini görmek için Yaşam Deneyim Merkezi çok kısa süre içinde ziyeret edilebilecek.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky On