DKY Sahil Projesi!

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçireceği DKY Sahil projesi Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arsa üzerinde yükselecek

DKY Sahil Projesi!

DKY İnşaat'ın Kartal'da hayata geçireceği DKY Sahil projesi Atalar Sahil sitesinin bulunduğu arsa üzerinde yükselecek. Kentsel Dönüşüm kapsamında inşa edilecek olan projede fiyat, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli olmadı. 

Ocak 2018'de tamamlanması planlanan DKY Sahil, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. 140 adet dairenin yer alacağı DKY Sahil projesi 5 bin metrekarelik alan üzerinde yükselecek. DKY Sahil satılık daire büyüklükleri ise 128 metrekareden başlayacak. 

kapalı otopark, güvenlik, adalar manzarası, kameralı güvenlik ve deniz manzarası gibi özelliklerin yer alacağı DKY Sahil projesinin dairelerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. DKY Sahil Kartal teslimlerinin Ocak 2018'de yapılması planlanıyor. 

Yıkımına başlanan, Kartal'ın en eski sitelerinden olan Atalar Sahil sitesinin arazisi üzerinde inşa edicek olan projesi için çalışmalar başladı. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya daha önceki projelerinde olduğu gibi DKY Sahip projesinde de 1,5 salon konsepti olacağını söyledi. DKY Sahil Atalar projesi ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

DKY Sahil adres bilgisi : Atalar Mahallesi, Kartal - İstanbul 

DKY Sahil iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 517 95 17 
Web adresi : www.dkyinsaat.com
E-posta adresi : info@dkyinsaat.com

 

"DKY Sahil Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

DKY Sahil Projesi!

DKY Sahil Projesi!

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Sahil