DKY Yenisahra Projesi!

DKY İnşaat, Ataşehir'de hayata geçireceği DKY Yenisahra projesi için hazırlıklara başladı

DKY Yenisahra Projesi!

DKY İnşaat, Ataşehir'de hayata geçireceği DKY Yenisahra projesi için hazırlıklara başladı. Daire, rezidans ve dükkandan oluşacak proje 1500 adet daireden meydana gelecek. 

2019 yılında teslim edilmesi beklenen Yenisahra Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm projesi DKY Yeni Sahra, 230 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek. Proje kapsamında ticari alanlar, öğrencilere uygun rezidanslar, ailelere uygun iç avlulu yaşam alanları ve ofis alanları yer alacak. 

Ön talep toplama aşamasında olan DKY Yenisahra projesinde satışların yakın bir zamanda başlaması planlanıyor. SKY Yeni Sahra Projesi, Optimum Outlet, Hilton İstanbul Kozyatağı, Yeni Sahra Metro İstasyonu, Metro Gross Market ve D-100 karayoluna oldukça yakın bir konumda yer alacak. 

DKY Yenisahra Projesi!

DKY Yenisahra fiyatları ve ödeme seçenekleri, daire alanları, konut tipleri ve teslim tarihi henüz belirlenmedi. Yakın zamanda satışa çıkması beklenen proje 6 etapta toplam 10 bin konuttan meydana gelecek. 2016 yılının ikinci çeyreği itibariyle projenin 30 bin metrekarelik alanda 1.500 konutun yer alacağı ilk etabı hayata geçirilecek. 

DKY Yeni Sahra projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve sauna bulunuyor. Ön talep aşamasında olan DKY Yeni Sahra projesinin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Yenisahra