DMO binalarının yıkımı tamamlanmak üzere

Göztepe’de D-100 Karayolu üzerinde Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Bölge Müdürlüğünün bulunduğu binaların yıkımı tamamlanmak üzere

DMO binalarının yıkımı tamamlanmak üzere

20 Kasım 2013 / emlakwebtv
Göztepe’de D-100 Karayolu üzerinde Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Bölge Müdürlüğünün bulunduğu binaların yıkımı tamamlanmak üzere. İstanbul Medeniyet Üniversitemizin Kuzey ve Güney yerleşkelerinde (278 dönümlük alan) yıkımın tamamlanmasıyla birlikte kampüsümüz için hazırlıkların hız kazanacağını söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Hamit Okur, “Üniversitemiz için önemli bir adım daha attık” değerlendirmesini yaptı.

Okur: “kampüsümüz yıkımla birlikte hız kazanacak”
204 dönümlük Kuzey Yerleşkesi yıkımının geçtiğimiz günlerde tamamlandığını ifade eden Rektörümüz Okur, 74 dönümlük Güney Yerleşkesinin de bitmesiyle yıkımın tamamlanacağını söyledi. Böylece kampüs projemizin hız kazanacağını vurgulayan Okur: “Geçtiğimiz yıl kampüsümüzün Kuzey ve Güney yerleşkelerinin devir teslimini gerçekleştirmiştik. Çok kısa zamanda bitecek yıkım işleminin ardından bir an önce projemizi uygulamak ve yeni nesil devlet üniversitesine yakışır bir üniversiteyi İstanbul’a kazandırmak istiyoruz” dedi.