Doğa Konakları'nda sona doğru

Beza İnşaat'ın Pendik'te inşa ettiği Doğa Konakları Ekim ayında teslim edilecek. Projede son 18 daire sahiplerini bekliyor

Doğa Konakları'nda sona doğru

BEZA İnşaat’ın Pendik Velibaba’daki kendi arsası üzerinde yaptığı ve teslimleri Ekim ayında gerçekleşecek olan Doğa Konakları’nda son 18 daire kaldı. Projede tamamı 95 m2 büyüklüğünde 2+1 tipte toplam 103 daire yer alıyor. Doğa Konakları, Aydos Devlet Ormanı ve Pendik Sahili arasında özel bir konumda bulunuyor. Projede daire fiyatları 165 bin ile 200 bin TL arasında değişirken, peşin alımlarda ise %10 indirim uygulanıyor.

Doğa Konakları

Son 18 daire
Pendik Velibaba’da modern yaşamın ilk mimari projesi olarak hayata geçirilen Doğa Konakları’nda satışta son 18 daire kaldı. Yaşamın Ekim ayında başlayacağı proje Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yer alıyor. Özel bir lokasyona sahip olan Doğa Konakları’nın etrafında; Sabiha Gökçen Havalimanı, Atış Poligonu, Marmara Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Park, Organize Sanayi Bölgeleri, Viaport AVM ile Süleyman Şah, Okan, Sabancı ve Gedik Üniversiteleri bulunuyor. D100 ve TEM Çevre Yolu’na 5 dakika mesafedeki projenin hemen önünden, otobüs ve minibüs hatları geçiyor.

Sosyal alanlar
BEZA İnşaat’ın 4.500 m2’lik kendi arsası üzerine yapılan Doğa Konaklarında ısıtma sistemi, kablo tv, otopark, çocuk oyun alanı, depolar ve 24 saat güvenlik hizmeti standart olarak sunuluyor. Projenin içerisinde ayrıca küçük bir de alışveriş merkezi yer alıyor.