Doğa Şehircilik Bakırköy Pruva 34 projesi!

Bakırköy’de Doğa Şehircilik imzasıyla yükselen Pruva 34 projesinde fiyatlar minimum 2 milyon dolardan başlıyor

Doğa Şehircilik Bakırköy Pruva 34 projesi!

Tamamı Marmara Denizi manzarasına hakim bloklardan meydana gelen Pruva 34, İstanbul Bakırköy’de yer alıyor. Doğa Şehircilik tarafından inşa edilen proje, Alpar Mimarlık İnşaat tarafından tasarlanıyor.

Toplam 239 adet daireye yer verilen Doğa Şehircilik Pruva 34’te dairelerin büyüklüğü 290 metrekare ila 718 metrekare arasında değişiyor. Projede 4+1, 4+2, 5+1 ve 5+2 tipinde normal kat, bahçe katı ve dubleks daireler bulunuyor.

7 adet rezidans bloğu, 2 adet otel bloğu ve 1 apart otel bloğundan oluşan Bakırköy Pruva 34 projesinin inşaat alanı 309 bin metrekare olarak hesaplanıyor. Projenin konut alanı ise 157 bin 588 metrekare.

Sahil yoluna yürüme mesafesinde olan Pruva 34 Bakırköy’de daire fiyatları minimum 2 milyon dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

62 bin 373 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Doğa Şehircilik Bakırköy Pruva 34’te bloklar 16 ve 17 katlı olarak dizayn ediliyor. Her katında iki daireye yer verilen proje, deniz manzaralı ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Şehrin göbeğinde mavinin ve yeşilin buluştuğu noktada yükselen Pruva 34 Evleri; bir çeşit ağaç ve rengârenk çiçeklerle süslenmiş yemyeşil alanlar, çim yollar, havuz ve uçsuz bucaksız deniz manzarası ile ön plana çıkıyor.

 

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik
Proje Bilgisi: Pruva 34