Doğa Teras Evleri’nde evcil hayvanlara özgürlük

ENA Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz Göktürk beldesinde hayata geçirilen Doğa Teras Evleri’nde site sakinleri evcil hayvanlarını özgürce besleyebiliyorlar

Doğa Teras Evleri’nde evcil hayvanlara özgürlük

29 Nisan 2013 / emlakwebtv
İster kedi ister köpek olsun, apartman ya da sitelerde evcil hayvan beslemek konutların sakinleri için zaman zaman sorun oluşturabiliyor. Hatta bazı ev sahipleri ya da kiracılar, komşularının evcil hayvanlar konusundaki endişeleri yüzünden yeni ev arayışına bile girebiliyorlar. Evcil hayvan sahiplerinin yaşadığı bu sorunlar ENA Gayrimenkul’ün Doğa Teras Evleri’nde başlattığı çalışmayla son buluyor.

Doğa Teras Evleri sakinleri yaşamın tadını sevimli dostlarıyla birlikte çıkarabiliyorlar
ENA Gayrimenkul, Doğa Teras Evleri sakinlerinin keyifli ve kaliteli bir yaşamın tadını sevimli dostlarıyla birlikte çıkarmaları için önemli bir adım atarak, site sakinlerinin evcil hayvan besleme hakkına sahip olduğunu yönetim planına eklemiş bulunuyor.

Duek:“imza attığımız tüm projelerde yönetim planlarımıza evcil hayvan özel maddesini ekliyoruz”
ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, “Tüm projelerimizde kaliteli ve mutlu bir yaşam unsurunu ön planda tutuyoruz,” dedi. “Kedi ya da köpek gibi evcil hayvanların konutlarda gönül rahatlığıyla beslenebilmesi için, Doğa Teras Evleri’nde ve imza attığımız tüm projelerde yönetim planlarımıza özel bir madde ekliyoruz. Bu özel madde sayesinde site sakinleri konutlarında evcil hayvan besleyebiliyorlar. Tüm evcil hayvan sahiplerinin diğer site sakinlerini rahatsız etmemeye, ortak alanlarda komşularına herhangi bir endişe ya da rahatsızlık vermemeye büyük özen gösterdikleri için de başta çocuklu aileler olmak üzere Doğa Teras Evleri’nin tüm sakinleri bu yaklaşımımızdan çok büyük memnuniyet duyduklarını dile getiriyorlar.”

Doğa Teras Evlerinde tüm imkanlar düşünüldü
63 daireden 32’sinin satıldığı Doğa Teras Evleri’nin sakinleri İstanbul’un yeni gözdelerinden Göktürk’te, doğayla iç içe bir yaşamın tadını çıkarıyorlar. Stüdyodan 4+1’e kadar tüm dairelerin birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğu Doğa Teras’ın B Blok çatısındaki sosyal alanında ‘infinity’ açık havuz ve kafe-bar yer alıyor. A Blok’ta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu, erkek ve kadınlar için soyunma odaları ile açık-kapalı oyun parkları bulunuyor.

Doğa Teras Evleri hakkında detaylı bilgi için : http://dogateras.net/

Proje Bilgisi: Teras Evler