Doğadan banyoya seriler: Jaws & Bull

İsmini ve ilhamını doğadan alan, Creavit Bull ve Creavit Jaws Banyo Takımları; sıradanlığa meydan okuyan tasarımlarıyla öne çıkıyor

Doğadan banyoya seriler: Jaws & Bull

02 Kasım 2013 / emlakwebtv
Şehir hayatı insanı doğadan koparıyor. Günlük hayatın yoğun koşuşturmacası içine sıkışan insanın doğa özlemi, Creavit tasarımlarının çıkış noktası oluyor. “Banyo bu tarafta” mottosuyla banyoları güzelleştiren Creavit, doğanın büyüsünü banyolara taşıyor.

Ezber bozan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, 2013 Sonbahar & Kış Koleksiyonunda yer alan yeni ürünlerinde gözünü doğaya çeviriyor. İsmini ve ilhamını doğadan alan, Creavit Bull ve Creavit Jaws Banyo Takımları; sıradanlığa meydan okuyan tasarımlarıyla öne çıkıyor. Doğadan banyoya bu tasarım yolculuğunda Creavit Bull yeniden doğuşlara gönderme yaparken, Creavit Jaws derin denizlerin gizemine götürüyor.

Creavit Bull ile banyonuz yeniden doğuyor
İlhamını doğadan alan ilk ürün olan “Creavit Bull Banyo Takımı”nda çağlar boyunca yeniden doğuşun, dönüşümün ve verimliliğin sembolü olan boğa figüründen yola çıkılıyor. Banyolara özel bir ruh getiren bu mistik figür, bütün görkemiyle yeni başlangıçlara gönderme yapıyor. Maskülen, iddialı ve sıradışı tasarımlarıyla öne çıkan üründe lavabo, asma ve tek klozet ile zenginleştirilerek banyolarınızın havasını değiştiriyor. 50x65 cm ölçülerindeki lavabo, Creavit armatürler ve metal aksesuarlarla tamamlandığında çok daha çarpıcı bir etki bırakıyor. Takımdaki klozetler, Creavit gömme rezervuarlar ve birbirinden zengin seçenekli kumanda panelleriyle uyumlu bir birliktelik sunuyor.

Creavit Jaws derin denizlerin gizemine götürüyor
Doğadan aldığı ilhamla banyolara büyülü dokunuşlar getiren ürünlerden bir diğeri “Creavit Jaws Banyo Takımı” gözünü denizlerin efsanevi kralına çeviriyor. Doğanın kusursuz eserlerinden biri olan köpek balığı bu etkileyici tasarımın çıkış noktasını oluşturuyor. Derin denizlerin gizemli dünyasında bir yolculuğa çıkaran bu ürünlerle banyolara heyecan ve adrenalin geliyor. Estetiğin yeniden yorumlanmasıyla tasarlanan lavabo ve asma klozetten oluşan banyo takımı banyolara özel bir hava katıyor. Kusursuzluğuyla hayran bırakan ve yaşam kaynağımız olan doğa, usta tasarımcıların hayal gücüyle birleşiyor. Tasarım uzmanı Creavit, banyo modasını yeniden yorumluyor. Doğanın mucizeleri banyolarda hayat buluyor.