Doğasu Konutları nerede?

Doğasu konutları, Ankara'nın planlı bir şekilde binaların inşa edildiği, çevre düzenlemesinin büyük bir titizlikle yapıldığı ve bir çok insan tarafından tercih edilen Eryaman semtinde bulunuyor

Doğasu Konutları nerede?

Doğasu konutları, Ankara'nın planlı bir şekilde binaların inşa edildiği, çevre düzenlemesinin büyük bir titizlikle yapıldığı ve bir çok insan tarafından tercih edilen Eryaman semtinde bulunuyor. Ankara'nın yeni gözde semti olan Eryaman'da aileniz ile birlikte gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz bir yuva sizleri bekliyor.

Elmaslar inşaat güvencesiyle inşa edilen Doğasu konutları 3+1 daire olarak tasarlanmış. Bu tasarımı sayesinde aileler için biçilmiş kaftan olan Doğasu konutlarında daireler yine de kullanıcı tercihlerine göre çeşitlendirilmiş olarak inşa ediliyor. Her iki cephesi de açık olan ve etrafı parklarla sarılı olan bu yaşam mimarisinde şehir karmaşasından uzak, mutlu bir hayat sürmek mümkün. Ayrıca modern bir şekilde dizayn edilen Eryaman semtinde sizler gibi şehir karmaşasından uzak ama şehir merkezinin imkanlarından da mahrum kalmadan yaşamak isteyen komşular sizleri bekliyor.

Doğasu konutları 188 m2 alan üzerine inşa edilen iki bloktan oluşuyor. Bu bloklardan birisi 15 kat diğer ise 13 kattan oluşuyor. İki bloktaki toplam daire sayısı ise 119. Son derece lüks daireleri ile olduğu kadar çevresindeki parklar, yürüyüş ve oturma alanları ile oldukça dikkat çeken Doğasu konutları, hemen her ailenin isteyebileceği huzurlu ve mutlu bir yaşam sunuyo. Doğasu Eryaman Konutları'nın internet sitesini tıklayarak Doğasu Eryaman konutları ile ilgili tüm bilgileri alabilir, örnek daire projelerini görüntüleyebilirsiniz.

Doğasu Konutları İletişim
Susuz Mah. Karlıdağ Cad. Eryaman – Ankara

Telefon
0312 247 44 00