Doğatoria Pendik Projesi!

Seydioğlu Grup A.Ş. imzası ile hayat bulan Doğatoria Pendik projesi Aydos Ormanı'na 50 metre mesafede yükseliyor

Doğatoria Pendik Projesi!

Seydioğlu Grup A.Ş. imzası ile hayat bulan Doğatoria Pendik projesi Aydos Ormanı'na 50 metre mesafede yükseliyor. Tek bloktan meydana gelen projede zengin sosyal donatı alanları bulunuyor. 

3 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Pendik Doğatoria projesi toplam 111 adet daireden meydana geliyor. 1+1 , 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 55 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiyor. 

Doğatoria Pendik Projesi!

Projenin daire sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, sauna, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor. 

Doğatoria fiyatları ise 149 bin TL ila 350 bin T L arasında değişiklik gösteriyor. Projeden konut almak isteyenler yüzde 35 peşinat ödüyorlar. Her ay yüzde 2 oranında ödeme yapılıyor. Kalan tutar ise teslimde banka kredisi ile vadelendiriliyor. 

Doğatoria Pendik Projesi!

2017 yılı Aralık ayında tamamlanıp teslim edilmesi planlanan Doğatoria projesinde 1 oda 1 salon daireler 750 TL ' den, 2 oda 1 salon daireler 1.000 TL'den, 3 oda 1 salon daireler 1.250 TL 'den kiracı buluyor. Projenin teslimlerinde ise fiyatların artması bekleniyor. 

Pendik'teki projeleri ile adını duyuran Seydioğlu Grup A . Ş'nin yeni projesi olan Doğatoria Pendik'in kalbinde yükseliyor. Proje Aydos Ormanı'na 50 metre mesadede yer alıyor. Doğatoria projesinde teslim tarihi olarak 2017 yılı Aralık ayı planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Seydioğlu Grup A.ş.
Proje Bilgisi: Doğatoria