Doğtaş İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu tanıttı

Mobilya sektörünün Türkiye'deki önde gelen markalarından Doğtaş'ın 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tasarımlarının altında ünlü modacı Özlem Süer'in imzası bulunuyor

Doğtaş İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu tanıttı

İstanbul Mobilya Fuarı Tasarım Yarışması'nda 3 ödül birden alan Doğtaş Mobilya İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nun lansmanı yapıldı. Doğtaş Mobilya, 2016 yılı İlkbahar-Yaz koleksiyonu'nun, Nora, Marsala, Casablanca ve Yeni Exclusive ismini taşıyan 4 ayrı serisinde yer alacak 4 ayrı kırlentin altında ünlü modacı Özlem Süer'in imzası bulunuyor. 

Doğtaş ürünlerinin hikayesi güçlendi
Lansmanda, Özlem Süer'in tasarımlarını değerlendiren Doğtaş Kelebek CEO'su Hulusi Acar, müşterilerini çalışma prensibinin merkezine alan ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler geliştiren bir şirket olduklarını hatırlattı. Yurt içi ve yurt dışında 200'e yakın Doğtaş mağazası ile yaşam alanlarına değer katan ürünler geliştirmeyi sürdürdüklerini vurgulayan Acar:

". Koleksiyonlarını, Paris'te, Milano'da, New York'ta sergileyen Özlem Süer'le yolumuzun kesişmesi bir rastlantı değil. Tasarım ekibimizin titiz ve özenli çalışmaları sonucu ortaya çıkan her serimizin özgün bir hikayesi var. Özlem Süer, bu hikâyelerden yola çıkarak birbirinden güzel dört ayrı kırlent tasarımıyla hikâyelerimizi güçlendirdi" ifadelerini kullandı. 

Doğtaş İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu tanıttı

Doğtaş Pazarlama Direktörü Elif Göktaş da, Doğtaş olarak tasarımcılarla birlikteher sezonun tasarım trendlerini yakından takip ettiklerini ve bu trendlerin Doğtaş müşterilerine yansıtılmasına çalıştıklarını söyledi. Göktaş:

"Özlem Süer'in dokunuşu ile çok daha farklı bir noktaya taşımak istedik. Kendisiyle birlikte çalışarak, dört yeni Doğtaş serimize Özlem Süer'in yaratıcı tarzını ekledik. Gerçekleştirdiğimiz bu keyifli işbirliğinden çok mutluyuz" dedi.