Doğtaş mağaza atağını sürdürüyor

Türkiye mobilya sektörünün önemli markalarından Doğtaş, Nisan ayı içinde tüm yurtta 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açacak

Doğtaş mağaza atağını sürdürüyor

Türkiye mobilya sektörünün tanınan markalarından Doğtaş Mobilya mağazalaşma atağını sürdürüyor. Firma Nisan ayı içinde 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açmaya hazırlanıyor. 

Doğtaş Mobilya'dan 6 yeni mağaza
Bu hafta içerisinde Şanlıurfa ve Gaziantep şehirlerinde ikinci mağazasını açmaya hazırlanan Doğtaş, Nisan ayının sonuna kadar Yozgat, İzmir Aliağa, Bingöl ve Lüleburgaz gibi merkezlerde yeni mağazalar açacak. 

Doğtaş Türkiye'ye yayılıyor
Doğtaş Markası'nın yurt içi ve yurt dışı mobilya pazarına yönelik stratejisi doğrultusunda hızlı büyümesini sürdürdüğünü ve müşteri odaklı yönetim ve hizmet anlayışını devam ettirdiğini belirten Doğtaş CEO'su Hulusi Acar, ülke içinde 141, ülke dışında ise 51 noktada Doğtaş Exclusive konsept mağazası ile hizmet vermeyi sürdürdüklerini söyledi. Acar: "Müşteri odaklı yönetim anlayışımız, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, tasarımda farklılaşan, trend belirleyen koleksiyonlarımız, elde ettiğimiz başarılar ve aldığımız ödüllerle heyecanlı yolculuğumuza devam ediyoruz" dedi. 

Doğtaş mağaza atağını sürdürüyor

Bu ay gerçekleştirilecek açılışlarla birlikte Gaziantep, Şanlıurfa, Yozgat, Lüleburgaz, İzmir ve Bingöl mağazaları ile toplam 6 mağazanın açılışının tamamlanacağı da hatırlatan Acar:

"Önümüzdeki aylarda da hem yurt içi hem yurtdışındaki açılışlarımız devam edecek. Mayıs ayında Londra, Saraybosna ve Medine olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında yeni Doğtaş mağazalarımız hizmete girecek. 2016 yılına güzel bir başlangıç yaptık, devamının da öyle olmasını diliyorum.”  ifadelerini kullandı.